Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne pokoje.. +48 509 099 745
O nas

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA

Pobierowo, to jedna z najładniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Praktycznie cała miejscowość położona jest w lesie sosnowym, a wąskie uliczki jeszcze utwierdzają nas w przekonaniu, że znajdziemy tutaj spokój i zapomnimy o zgiełku dnia codziennego. Pobierowo to duże kąpielisko morskie położone wśród nadbałtyckich lasów. Pas zieleni o szerokości 2 km ciągnie się w tym rejonie wzdłuż brzegu Bałtyku, chronić przed wiatrami morskimi. Atrakcją Pobierowa jest rozległa plaża, będąca miejscem kąpieli słonecznych w sezonie letnim, a przez cały rok miejscem spacerów, jesienią - grzybobranie.

 

             Dom gościnny jest położony 700 m od centrum, w lesie sosnowym w cichym i malowniczym otoczeniu. Zejście na plażę znajduje się naprzeciwko obiektu.

 

             Dom gościnny "KAWKA" oddaje do dyspozycji swoich gości 34 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych,  tenis stołowy, grill, plac zabaw dla dzieci, parking na samochody oraz internet bezprzewodowy.  Każdy z pokoi gościnnych posiada łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny,  lodówkę, czajnik elektryczny a w okresie posezonowym ogrzewamy pokoje.